Podsumowanie Czwartków Lekkoatletycznych

W dniu 12 czerwca w siedzibie Radomskiego Okręgu Związku  Lekkiej atletyki odbyło się podsumowanie ,, Czwartków lekkoatletycznych’’ w roku szkolnym 2016/2017.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku w tycznej punktacji zajęła drugie miejsce. Zaś do finału ogólnopolskich ,, czwartków’’ zakwalifikowali się :  Jakub Piwowarczyk, Jakub Wójtowicz, Martyna Adamska oraz Tobiasz Grudziński.

Finał ogólnopolskich ,, Czwartków Lekkoatletycznych’’ odbył  się w dniach 17-18 czerwca 2017r. Swoją dominację  w rzucie piłeczką palantową  potwierdził Tobiasz Grudziński,  który po raz trzeci był najlepszy, uzyskał nad swoimi konkurentami wyraźną przewagę. Zwycięski rzut Tobiasza wylądował na 83 metrze zaś drugi zawodnik uzyskał  69,5 m. Gratulujemy Tobiaszowi oraz wszystkim, którzy reprezentowali naszą Szkołę w tym roku i zapraszamy  we wrześniu na kolejną edycję.