Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 24 października 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowanie klas pierwszych, którą przygotowały wychowawczynie klas I a i I b – pani Barbara Gromska i Małgorzata Jasińska.

Następnie głos zabrała również pani dyrektor Izabela Witkowska oraz wójt gminy p. Dariusz Wołczyński, którzy życzyli uczniom sukcesów na drodze edukacji. Następnie wójt gminy przekazał na ręce uczniów klas pierwszych kosze słodyczy ufundowane przez Radę Gminy Przytyk.

Dzieci z klas pierwszych uroczyście ślubowały w obecności całej społeczności szkolnej, że będą pilnymi i dobrymi uczniami oraz że będą dbać o dobre imię szkoły. Poza tym, najmłodsi adepci naszej szkoły pięknie deklamowali wiersze oraz doskonale śpiewali przygotowane na ten dzień piosenki.

Uczniowie otrzymali również książeczki oszczędnościowe ufundowane przez Bank Rzemiosła w Przytyku.