Brązowy medal na XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Dzień 4 czerwca 2018r. to kolejna data w historii Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku, która kojarzyć będzie się z sukcesem sportowym. W tym dniu drużyna chłopców naszej szkoły pod opieką pana N. Kohuta wywalczyła brązowy medal w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu finału województwa mazowieckiego XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Spośród 14 ekip po wyczerpującej walce w 30o upale  nasi chłopcy w składzie: Jakub Piwowarczyk, Jakub Wójtowicz, Oskar Kosior, Kacper Jaworski, Dominik Skrzypczyński oraz Krystian Domagalski ustąpili pola tylko Publicznej Szkole Podstawowej nr.4 z Radomia, oraz Publicznej Szkole Podstawowej z Tłuszcza, uzyskując po czterech konkurencjach taką samą liczę punktów co wicemistrzowie 1098, lecz o drugim miejscu  decydował wynik indywidualny zawodnika.