Złote Gody

Dnia 10 listopada br. obchodziliśmy jubileusz 50- lecia par małżeńskich, tzw. Złote Gody. Ten niezwykły dzień rozpoczął się mszą świętą,  podczas której nastąpiło odnowienie przysięgi  wypowiedzianej przez małżonków przed pół wiekiem. Potem wszystkie pary udały się do naszej szkoły, gdzie Pan Wójt Dariusz Wołczyński wraz z p. Krzysztofem Murawskim -  Kierownikiem Delegatury Urzędu Marszałkowskiego wręczyli jubilatom medale, kwiaty oraz drobne upominki. Następnie swoimi umiejętnościami  aktorskimi mogli się pochwalić uczniowie klasy VIIa, którzy wykonali zabawne przedstawienie.
     Jubilaci mogli zapoznać się ze współczesnymi sportami kobiecymi, rzecz jasna w wersji humorystycznej, a także wysłuchać małżeńskiej sprzeczki Heleny z Marianem. Nie zabrakło również pokazu tanecznego. Swoimi umiejętnościami pochwaliły się uczennice z klasy VIb.  Zaprezentowały one   układ taneczny, natomiast dziewczynki z klasy Vb i   VIa pokazały swoje umiejętności akrobatyczne. Wszyscy młodzi artyści zebrali owacje na stojąco.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu i wzajemnej miłości.

Autor: Danuta Makuch