P O D Z I Ę K O W A N I E

Szkolne Koło Caritas w dniach od 02.03 do 19.03.2021 r. przeprowadziło akcję charytatywną  „Skarpety dla bezdomnych”. W akcji brali udział uczniowie klas    I – III oraz przedszkolaki. Zebrano 64 pary skarpet, które już zostały przekazane do Caritas diecezji radomskiej dla ich podopiecznych czyli bezdomnych. Wszystkim dzieciom, które aktywnie włączyły się do akcji oraz ich rodzicom serdecznie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     DZIĘKUJEMY !!!