„ Tańczyć każdy może…”

W dniu 7  grudnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku, pani dyrektor Izabela Witkowska powitała wszystkich przybyłych gości na niecodziennym wydarzeniu, I Mikołajkowym turnieju tańca klas czwartych. W rywalizacji udział brali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego we Wrzeszczowie, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego we Wrzosie oraz uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku. Dziewczęta i chłopcy przygotowani do występu przez instruktorów tańca, państwa Monikę i Cezarego Gruszka, zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze tanecznym przed szeroką publicznością. Poczynania młodych adeptów tańca obserwowali rodzice, nauczyciele i goście specjalni: Wójt Gminy Przytyk - Dariusz Wołczyński oraz Kierownik Oświaty w Gminie Przytyk – Ryszard Fałek. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne najlepiej jak potrafili, a najlepsi z najlepszych zostali uhonorowani medalami i dyplomami. Turniej przyniósł wiele radości i emocji dzieciom oraz stał się zachętą do jeszcze bardziej wytężonej pracy na zajęciach tanecznych.

Autor: Elżbieta Frączkiewicz