Bezpieczne ferie zimowe!

Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych, czas pełen swobody  i radości. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Jednak w tym okresie nie możemy zapominać o właściwym zachowaniu. Dla uczniów klasy III A i  III B nadchodzące ferie zimowe stały się okazją do przypomnienia i zaprezentowania, w montażu słowno –muzycznym, jak należy korzystać z dobrodziejstw zimy, tak aby nikomu nie stała się krzywda. Uczniowie przestrzegali swoich kolegów przed niebezpieczeństwami   podczas zabaw  zimowych, pobytu  w  domu pod  nieobecność rodziców oraz przypomnieli jak prawidłowo  i bezpiecznie przechodzić przez ulicę i jezdnię. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre rady uczniowie wcielą w życie. Przypominamy  o kilku ważnych zasadach w zamieszczonej prezentacji.

Autor: Justyna Szwarnewicz