Uroczyste zakończenie roku szkolnego

183 dni- tyle uczniowie naszej szkoły czekali na upragnione WAKACJE

Pani dyrektor Monika Rdzanek oraz pani wicedyrektor Joanna Abramczyk w miniony piątek wręczyły nagrody i wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły. Niektórzy odebrali "czerwone paski" za wyniki w nauce, zachowanie, wysoką frekwencję oraz zawody sportowe jak również działalność w sklepiku szkolnym, Caritasie, harcerstwie i samorządzie uczniowskim.
       Nagrodzeni zostali również rodzice - aktywni w pracy na rzecz szkoły, odebrali oni z rąk pani dyrektor dyplom "Przyjaciela Szkoły".
       Pożegnaliśmy również nauczycieli - panią Elżbietę Fokt, Zofię Kaźmierczak, Barbarę Partykę oraz Elżbietę Gaj, które udały się na zasłużoną emeryturę.
      Na koniec głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców- pani Beata Ostatek oraz przedstawiciele odchodzących od nas uczniów klas ósmych. Niektórym, łezka się zakręciła w oku... żal opuszczać mury naszej poczciwej podstawówki...
Autor: Tomasz Błaszczyk