Nowy rok szkolny 2023-2024

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

Po najdłuższych od wielu lat wakacjach, przyszedł czas powrotu do naszej kochanej szkoły  Uczniowie, nauczyciele i rodzice wraz z reprezentacją pocztu sztandarowego o godzinie 8.00 uczestniczyli we mszy świętej w kościele parafialnym w Przytyku. Następnie odbyła się część oficjalna w sali gimnastycznej naszej szkoły, w której uczestniczyli dyrektor szkoły Pani Monika Rdzanek, wicedyrektor Joanna Abramczyk, ksiądz proboszcz Sławomir Fundowicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Ostatek.

Pani dyrektor oraz zaproszeni goście życzyli naszym uczniom wielu sukcesów w bieżącym roku szkolnym oraz zwrócili uwagę na to, że nasza szkoła się ciągle zmienia i jest coraz bardziej nowoczesna. Pani dyrektor powitała również dwie nowe nauczycielki - panią Wiktorię Tarkę oraz panią psycholog Katarzynę Sadowską.

Następnie uczniowie udali się na spotkania klasowe z wychowawcami.

Autor: Tomasz Błaszczyk