• Kalendarium

Poniedziałek, 2024-05-20

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Szkolny Konkurs Warcabowy

Dnia 14.03.17r. w świetlicy szkolnej odbył się Szkolny Turniej Warcabowy zorganizowany przez zespół opiekuńczo- wychowawczy. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z klas III-VI, po uprzednich wstępnych eliminacjach klasowych. Po zaciętej rywalizacji największą liczbę punktów otrzymali:

• w kategorii klas III-IV- I miejsce zajął Kacper Odzimek z klasy IV a zdobywając 8 punktów, II miejsce- Bartłomiej Pudzianowski z kl. III b z liczbą punktów- 5 i III miejsce- Bartosz Bocheński z kl. IV b z 4 punktami.

• W kategorii klas V-VI na podium stanął Adam Rychlicki z kl. VI b zdobywając łącznie 6 punktów, II miejsce Adam Petrzak z kl. V a z $ punktami, zaś III miejsce zajęła Aleksandra Kohut z klasy VI a zdobywając 2 punkty.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju.