Dzieci z Przytyka na koncercie Majki Jeżowskiej

W dniu 24.11.2017r. uczniowie PSP im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie pani Majki Jeżowskiej, która zagrała koncert w Sali Koncertowej UM w Radomiu.

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym obrała sobie za patrona właśnie tę znaną i lubianą piosenkarkę jako „przyjaciela dzieci”, dlatego dzieci miały znakomitą okazję do poznania osobiście artystki, która od wielu lat tworzy i nagrywa z myślą właśnie o nich.

W czasie koncertu mieliśmy okazję posłuchać największych przebojów artystki w nowych aranżacjach takich jak: „Kolorowe dzieci”, „A ja wolę swoją mamę” oraz „Wszystkie dzieci nasze są” oraz wiele, wiele innych. Artystka angażowała dzieci do zabaw ruchowych, tańca oraz wspólnego śpiewania, co doskonale przeniosło się  na atmosferę panującą  na koncercie. Nagradzała również swoich „małych fanów” zdjęciami, plakatami i płytami.

Po koncercie każdy mógł poprosić piosenkarkę o autograf i wspólne zdjęcie, z czego większość uczniów chętnie skorzystała.

Delegacja uczniów PSP w Przytyku zaprosiła p. Jeżowską na obchody Dnia Patrona w naszej szkole, co artystka przyjęła z entuzjazmem i wstępnie potwierdziła swoją obecność w maju 2018r.