Dzień Nauczyciela

W dniu 13.10.2016 r  w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Dyr. I. Witkowska nagrodziła publicznie natępujących nauczycieli:  E Bińkowską, M. Sobutę, A. Zasadę, M. Jasińska, B. Gromska, A. Kalbarczyk, N. Kohuta, A. Wiszniewską, E. Gaj, B. Partykę, K. Latała. Nagrodę otrzymali też pracownicy obsługi.

W dalszej częci akademii - tej artystycznej głos zabrali uczniowie klasy VI b, którzy pod przewodnictwem p. P. Siekańskiego przygotowali skecz pt " Rada pedagogiczna", który nawiązywał do realiów " naszej placówki". Każdy nauczyciel znalazł swojego sobowtóra, który był charakterystycznie ubrany albo w sposób tylko dla siebie charakterystyczny się wypowiadał. Poszczególni nauczyciele zgromadzeni na sali gimnastycznej wybuchali śmiechem obserwując swoje odbicie " krzywym zwierciadle".

Na koniec akademii przedstawiciele SU złożyli życzenia dyrekcji, nauczycielom  i pracownikom szkoły  oraz wręczyli kwiaty.