Dobrze cię widzieć - ogólnopolska kampania społeczna

Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna – realizowana  w ramach projektu „Bezpieczna droga” – której celem jest budowanie świadomości pieszych w poprawie bezpieczeństwa na drodze,  co w rezultacie pomoże chronić dzieci i młodzież.   Akcja ta dotarła także do naszej szkoły.
W dniu 22.02.2019r. w ramach projektu uczniowie  naszej szkoły otrzymali od organizatorów kamizelki odblaskowe. Dodatkowo w ramach projektu     „ Bezpieczna Droga” zostały przygotowane dwie propozycje scenariuszy lekcji z zakresu bezpieczeństwa na drodze  i uważności na innych ,które będą pomocnym materiałem do wykorzystania na lekcjach w szkole.     Kampania „Dobrze Cię widzieć" jest współfinansowana  przez Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, a jej ambasadorem jest popularny aktor - Cezary Pazura.