KONKURS NOWEJ ERY

Głosujcie na nasze dwa projekty
i pomóżcie nam zyskać grant!

Klasa IIc i Va biorą udział w konkursie Nowej Ery pt. Projektanci Edukacji. Dla 5 projektów z każdej kategorii o największej liczbie głosów internautów, przyznawany jest grant w wysokości 1000zł. Poniżej zamieszczone są zdjęcia reklamowe tych dwóch projektów.

Jak głosować?

1. Wejdźcie na poniższy link:

2. Kliknijcie „Zagłosuj na ten projekt” - przy pierwszym oddawaniu głosu należy wypełnić wyświetlony formularz, a następnie potwierdzić rejestrację na poczcie e-mail – przy następnym głosowaniu nie trzeba już wypełniać formularza.

Pamiętaj, aby głosować na obydwa projekty codziennie od 1 do 11 grudnia włącznie!