Rajd pieszy klas czwartych

Dnia 15.06.2021 klasy IVa i IVb  pod opieką nauczycieli  wybrały się na rajd pieszy nad zalew w Jagodnem. Celem naszej wyprawy była integracja klas.

Wszyscy zebraliśmy się pod szkołą o godz. 8.00 , a o godz. 8.15 już wyruszyliśmy w drogę. Rajd trwał do godz. 12. 40.

Było wspaniale. W zwartej kolumnie przemaszerowaliśmy przez Przytyk, potem Słowików i polnymi drogami dotarliśmy nad zalew. Nie było żadnych przykrych niespodzianek, tylko nielicznych uczniów obtarły buty. Ale przecież bąble na stopach, to pamiątka z pieszej wyprawy!

Na miejscu czekali już na nas rodzice z przygotowanymi ogniskami , no i oczywiście patykami do pieczenia kiełbasek. Było smacznie, słodko i bardzo przyjemnie. Każdy relaksował się na swój sposób. Rodzicom serdecznie dziękujemy za organizację całego przedsięwzięcia. Pragnę również dodać , że po zakończonym pikniku rodzice ugasili ogniska i sprawnie uprzątnęli teren, włącznie z zabraniem śmieci.Za ich działania należą im się szóstki.

Autor: Danuta Makuch