Finał Międzypowiatowy XXIV MIMS - lekkoatletyka.

Dzień 17 maja 2022r. był bardzo dobrym dniem dla sportu w naszej szkole. W tym dniu na stadionie MOSiR w Radomiu odbyły się finały międzypowiatowe w lekkoatletyce w ramach XXIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W ramach rywalizacji dziewczęta jak również i chłopcy  w łącznej punktacji szkół zdobyli I miejsca.
      Do finału województwa mazowieckiego, który odbędzie się w Płocku awansowali : Nikola Bujanowicz, Szymańska Klaudia, Wlazło Paulina, Panek Dominika, Witkowski Andrzej, Hartwig Jakub, Kornatowski Szymon, oraz sztafety olimpijskie w składzie; Bujanowicz Nikola, Panek Dominika, Świątkowska Julia, Ostatek Karolina, Witkowski Andrzej, Kornatowski Szymon, Wolski Kacper, Prasek Michał.
                                                                                                  Życzymy sukcesów podczas finałów w Płocku.
Autor: Norbert Kohut