Dzień Samorządności

W dniu 21.03.2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Samorządności Szkoły. Tego dnia na uczniów klas IV-VI czekały różne zabawy i atrakcje. Wszyscy uczniowie tego dnia byli ubrani na niebiesko i mieli okazję uczestniczyć w rozmaitych konkurencjach zorganizowanych przez samorząd i opiekunów samorządu. Odbyły się konkursy "Mam talent" oraz wybory miss i mistera szkoły oraz wybory miss i mistera facebook'a.

Zostali nimi:

- Ola Kohut

- Krystian Ślusarczyk

- Kinga Barszcz

- Patryk Pietrasik

Uczniowie poszczególnych klas rywalizowali w konkurencjach sportowych. Swoje 5 minut mieli również nauczyciele, którzy wzięli udział w konkursie "Kocham Cię Polsko".

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe - sprzęt elektroniczny, słodycze oraz zaproszenia do kina ufundowane przez Multikino Radom/

Dzień Wiosny wszyscy przywitali więc z szerokim uśmiechem na twarzy.