ZABAWA CHOINKOWA

Pierwsze półrocze ciężkiej nauki za nami. Niewątpliwie  wszyscy uczniowie zasłużyli na relaks w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę  - 28 stycznia 2023r.

Tego dnia  zarówno dzieciom jak i wychowawcom towarzyszyło  wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę taneczną. Udekorowana kolorowymi balonami oraz dyskotekowymi mieniącymi się światłami zachęcała do szalonej  zabawy. W godzinach od  12. 00 – 15.30 bawiły się klasy młodsze  wraz z klasami czwartymi. W tym czasie nie zabrakło policjantów, księżniczek, spidermanów, piratów, strażaków,  rajdowców a nawet ratownika medycznego. Dzieci oczarowały nas swoją kreatywnością, ich stroje były barwne i niezwykle pomysłowe. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach pod kierunkiem pań animatorek, które swoimi pomysłami umiliły wszystkim czas.

Po południu odbyła się również zabawa dla uczniów klas starszych. Był to niezapomniany bal maskowy.  Tutaj również zostaliśmy mile zaskoczeni. Uczniowie doskonale się bawili w rytm muzyki tanecznej w wykonaniu zespołu Acapella. Z dużym entuzjazmem przyjęte zostały tradycyjne konkursy  krzesełka oraz taniec z balonem. Wybrani uczniowie zatańczyli również belgijkę. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Zmęczeni tańcami, ale wszyscy z pewnością zadowoleni i  w radosnych nastrojach wrócili do domu. Kolejny karnawał już za rok.

Autor: Monika Rdzanek